Немає відгуків, додати
+380 (50) 107-11-21
+380 (67) 521-29-91
Автономне освітлення від Technology Street Light

Опори і кронштейни

Оцинковані опори з металу – сучасне рішення для кріплення світлодіодного освітлювального обладнання. Компанія Technology Street Light пропонує ліхтарні стовпи висотою 9 – 12 метрів для освітлення:
доріг різного призначення;
парковок і мостів;
адміністративних, комерційних і промислових об'єктів;
паркових зон, скверів, будівель, площ і т. д.
Продукція виробляється відповідно до ДСТУ і має сертифікати якості. Опори освітлення призначені для тривалої експлуатації, мають високу стійкість і відмінно протистоять агресивному впливу навколишнього середовища.
в виде галереив виде списка
Особливості та переваги оцинкованих опорних стовпів від компанії TSL
Ліхтарні стовпи виробництва компанії Technology Street Light виготовляються з металопрокату різної товщини, методом гнуття з наступним зварюванням складових частин. Далі виріб занурюють у ванну з розплавленим цинком. Це дозволяє досягти високих експлуатаційних якостей, відмінною опорністю шкідливому впливу навколишнього середовища, одержати максимальний захист від корозії. В результаті опора освітлення простоїть 25 років без додаткових витрат на обслуговування.
Стовпи освітлення мають порожнисту конструкцію, однак вони стійкі і відмінно справляються з вітровими та іншими навантаженнями. Оцинковані опори є більш безпечними для водіїв автотранспортних засобів, оскільки в разі аварії ліхтар мнеться, на противагу виробів з бетону, де основної шкоди отримує саме автомобіль.
Гранчасті конічні опори для світлодіодного обладнання підходять для підключення до мережі 220 В. В нижній частині конструкції вони мають оглядовий люк, всередині якого розміщена перфорована пластина для кріплення електрокомутуючого пристрою. Кришка надійно закриває отвір, забезпечуючи рівень захисту IP43.
Опори освітлення встановлюють на бетонну основу з використанням привареної в основу опорної плити. Конструкція закріплюється анкерами і при необхідності може бути швидко демонтована. Для монтажу не потрібне залучення важкої техніки. В залежності від потреб клієнта можуть бути використані кронштейни різної форми. Для їх кріплення у верхній точці опори є 4 центруючих елемента, зверху яких розміщується оголовник і надійно закріплюється.
Гранчасті металеві опори відмінно вписуються в ландшафт і не захаращують його. Підходять для встановлення на будь-який грунт. Компанія Technology Street Light виробляє монтаж систем світлодіодного освітлення в будь-якому куточку України. Попередньо проводиться розрахунок проекту з урахуванням кліматичної зони, різних типів навантажень, рельєфу місцевості. Пропонується гарантійне та післягарантійне обслуговування встановленого обладнання. Працюємо з компаніями різних форм власності, надаючи пакет необхідної документації.
Опора і кронштейн для світильника вуличного освітлення: переваги сталевих конструкцій
Кронштейни для світильників вуличного освітлення – це вироби, призначені для кріплення освітлювальних приладів до опор. Компанія Technology Street Light пропонує продукцію власного виробництва. Використання наших опор дозволяє швидко і без особливих трудових витрат монтувати освітлювальні системи будь-якої складності. Вибираючи опору або кронштейн для світильника вуличного освітлення, потрібно взяти до уваги особливості експлуатації устаткування, його масу, габарити і інші особливості. Це дозволить забезпечити безпеку і довговічність конструкцій.
Переваги опор та кронштейнів для зовнішнього застосування
Кілька років тому для освітлення автомагістралей, міських вулиць та інших ділянок масово застосовувалися бетонні стовпи. Вони мають велику масу, вимагають важкої техніки для установки і являють собою серйозну небезпеку для транспортних засобів і людей при зіткненнях. Адже з-за великої маси і міцності бетонного стовпа сила удару припадає на машину та пасажирів і водія.
Опори зі сталі порожнисті всередині. Вони міцні, відмінно витримують вітрові і механічні навантаження, але при зіткненні згинаються. Завдяки цьому набагато менше аварій відбувається з тяжкими наслідками. Оцинкована сталь, з якої виготовляються опори зовнішнього освітлення, має й інші переваги:
Тривалий термін служби: це один з найбільш вигідних по характеристикам матеріал. Кожен металевий кронштейн для вуличного світильника проходить два етапи оцинковки, завдяки чому виріб захищено зсередини і зовні від впливу вологи і різних агресивних речовин, які в надлишку містяться в повітрі на міських вулицях і поблизу автотрас.
Простота обробки: сталь можна легко різати, варити, гнути. Виробам з неї можна надати будь-яку необхідну форму. Ми виготовляємо 6–8-гранні опори для зовнішнього освітлення, кронштейни для кріплення ліхтарів.
Надійність: висока міцність сталі дозволяє знизити товщину використовуваних матеріалів. Ліхтарні опори мають невеликий діаметр, але їх висота може досягати 12 м без втрат в надійності.
Доступна ціна: опори для вуличного освітлення стали набагато дешевше чавунних, які часто встановлюються в парках і скверах.
Естетичний зовнішній вигляд: опори для світлодіодних світильників з нержавіючої сталі досить тонкі, тому не захаращують ландшафт і не псують зовнішнього вигляду вулиць, як їх бетонні аналоги.
Монтаж освітлювальних систем на сталевих опорах не займе багато часу. Кронштейни, які ми для цього використовуємо, мають різні види кріплень і діаметр, тому їх легко підібрати під будь-який вид світлодіодних та інших ліхтарів.
Переваги співпраці з компанією Technology Street Light
Наша компанія пропонує купити стовпи вуличного освітлення за цінами від виробника. Співпраця з нами має такі переваги:
виконуємо повний розрахунок проектів вуличного освітлення з урахуванням рельєфу місцевості, кліматичних умов, вітрових та інших навантажень;
виробляємо монтаж сучасних вуличних освітлювальних систем з застосуванням надійних оцинкованих опор (наявність граней підвищує їх міцність), сонячних панелей, кронштейнів, запатентованих світлодіодних світильників класу А++;
надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування встановленого обладнання.
Гарантійний термін служби оцинкованих опор становить 10 років, але фактично вони можуть використовуватися набагато довше. Необхідне обладнання можна вибрати в каталозі і залишити заявку на сайті або за вказаними номерами телефонів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner