Немає відгуків, додати
+380 (50) 107-11-21
+380 (67) 521-29-91
Автономне освітлення від Technology Street Light

Послуги з вуличного світлодіодного освітлення

Монтаж опор вуличного освітлення: швидко, якісно, надійно
На модернізацію освітлення вулиць щорічно витрачаються мільйони гривень платників податків, але результат далеко не завжди виявляється задовільним. Причина — непрофесійний підхід до вирішення проблеми. Монтаж опор вуличного освітлення та іншого обладнання компанією TSL здійснюється у відповідності з встановленими нормами та правилами. Ми гарантуємо чудовий результат при розумних витратах.
Особливості опор вуличного освітлення від компанії TSL
Опори вуличного освітлення – це конструкції, призначені для висотного розміщення зовнішніх освітлювальних приладів і забезпечення світлових плям, що підходять за розміром для визначених умов. Несучі конструкції можуть виготовлятися з різних матеріалів. Ми використовуємо оцинковану сталь. Монтаж опор вуличного освітлення такого типу має цілий ряд переваг:
сталеві опори порожнисті всередині. Вони володіють високою механічною міцністю, стійкі до поривів вітру, але згинаються при наїзді автомобіля. Це дозволяє уникнути важких наслідків під час автомобільних аварій;
сталь — довговічний і практичний матеріал. Ми даємо гарантію на металеві опори 10 років, але служать вони 50 років і довше.
встановлення стовпів вуличного освітлення із сталі знижує трудовитрати, так як відпадає необхідність у важкій техніці;
сталь має оцинковане покриття, нанесене гарячим методом (занурення конструкцій в розплавлений цинк). Воно захищає металевий виріб від впливу атмосферного кисню і вологи (запобігає появі корозії) і від механічних пошкоджень;
при невеликому діаметрі металеві опори можуть досягати 12 метрів у висоту, що дозволяє застосовувати їх при монтажі практично будь-яких освітлювальних систем;
простота обробки сталі робить можливим виготовлення опор з різною кількістю граней;
вартість сталевих виробів нижче, ніж чавунні.
У нас ви можете одразу замовити кронштейни для кріплення світлодіодних світильників і панелей на опорах або стінах. Вони відрізняються доступною ціною.
Світлодіодні світильники «Око дракона» — наші запатентовані вироби
Встановлення вуличних світлодіодних світильників дозволить заощадити значні кошти. Компанія TSL є виробником сучасних сертифікованих лед-ліхтарів класу А++. Вони підходять для освітлення:
парків;
міських вулиць;
пішохідних переходів;
прибудинкових територій;
тротуарів;
парковок;
заправок;
виробничих територій та ін.
Світлодіодні лампи «Око дракона» мають особливу конструкцію і оптику, які при мінімальних енерговитратах дають потужний світловий потік високої якості. Ресурс їх роботи становить 50-80 тис. годин. Світлодіодні світильники виготовляються з алюмінію, мають герметичний корпус, стійкі до механічного впливу.
Переваги співпраці з компанією TSL
За роки роботи на українському ринку освітлення ми реалізували безліч проектів різної складності. Переваги співпраці з нашою компанією:
здійснюємо проектування вуличного освітлення;
випускаємо світлодіодні ліхтарі, оцинковані опори і кронштейни для монтажу вуличного освітлення;
встановлюємо автоматизовані автономні системи на сонячних батареях.
Компанія надає послуги з розробки і монтажу нових систем освітлення, проводить модернізацію вже наявних. Дізнатися розцінки, ознайомитися з асортиментом продукції і замовити виконання робіт можна на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними номерами телефонів.
Проектування і монтаж LED освітлення вулиць
Установка з нуля, заміна або модернізація вуличних ліхтарів на енергоефективні LED світильники. На вибір — монтаж автономного зовнішнього світлодіодного освітлення, або з підключенням до електромережі. Використання автоматики Smart Timer для самостійної роботи обладнання без стороннього втручання.
в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner