Немає відгуків, додати
Автономне освітлення від Technology Street Light
+380 (50) 107-11-21
+380 (67) 521-29-91

Чому обрані саме оцинковані опори для вуличного освітлення для проекту TSL?

Чому обрані саме оцинковані опори для вуличного освітлення для проекту TSL?
Корозія - це процес руйнування металів під дією хімічних або електрохімічних факторів зовнішнього середовища. За статистикою, від 10 до 30% всіх вироблених у світі металів втрачається безповоротно через корозійне розкладання.
Тому надійний захист металевих опор від корозії - одна з найважливіших завдань, яке поставили перед собою фахівці TSL при розробці кострукцій для вуличного освітлення. В результаті випробувань спеціалістами проекту TSL для додання металевих опор антикорозійних властивостей було вирішено при їх виробництві використовувати такий прийом як цинкування сталі. Багато з нас знають, що оцинкована сталь більш стійка до корозії порівняно із звичайною сталлю, і це робить її придатною для використання на відкритому повітрі і в жорстких умовах. Але що саме собою являє цинкування і як воно здійснюється, чому оцинковані опори є найбільш ефективними і зносостійкими - на ці питання ми і постараємося відповісти в цій статті. Цинкування - це хімічний процес, завдяки якому сталь стає більш зносостійкою і може використовуватися в умовах агресивного середовища.На відміну від фарбування, яке утворює покриття на поверхні і таким чином ізолює метал від зовнішнього середовища, цинкування робить інертний матеріал (в даному випадку цинк) невід'ємною складовою сталі, надає матеріалу набагато більш високі характеристики стійкості до корозії та впливу зовнішнього середовища , ніж шар фарби. Одним з найбільш поширених методів цинкування сталі є метод гарячого занурення, при якому сталь занурюють у розплавлений цинк. Завдяки цьому утвориться зовнішній шар матеріалу з чистого цинку, перехідний шар з цинку і заліза і серцевина з чистої сталі. Ступінь цинкування зазвичай співвідноситься з вагою цинку на одиницю площі поверхні, а не з товщиною зовнішнього шару і дає набагато більш точне уявлення про те, скільки цинку було використано. Сталь захищається цинком відразу за двома напрямками. По-перше, фізично цинк запобігає попаданню кисню і вологи на сталь. Цей шар є надзвичайно стійким до появи подряпин і інших пошкоджень і надійно захищає залозистий матеріал протягом багатьох років. Крім того, цинк виступає в якості тимчасового шару. Це особливо корисно у дуже складних умовах, наприклад, коли сталь вступає в контакт з морською водою, так як цинк почне роз'їдати цинковий шар задовго до того, як корозія добереться до сталі. Навіть у тих місцях, де є подряпини на цинковій шарі, він буде руйнуватися швидше, ніж сталь.
Таким чином, при виявленні пошкодженої ділянки його можна легко відновити з допомогою гальванизирующего спрею. І хоча таке покриття на поверхні металу не буде мати такого тривалого терміну, як гаряче цинкування, це відмінна профілактична міра для виробів, експлуатованих в вуличних умовах. Враховуючи вищесказане, фахівці нашої компанії зупинилися саме на оцинкованих опорах, тому всі кріплення і деталі ми теж піддаємо гарячого цинкування для збільшення строку експлуатації та стійкості наших опор. Даний вибір продиктований нашим прагненням до якості і економікою, адже при використанні, наприклад забарвлених опор (див. рис.1), їх часто треба підфарбовувати і періодично міняти пошкоджені корозією конструкції, містити (і возити на об'єкти) цілу армію працівників, щороку витрачати гроші на фарбу, грунтовки та ін. Часто повторне фарбування повинно проводитися у важкодоступних місцях і складних кліматичних умовах, з використанням будівельних лісів і колисок. Це ще більше збільшує експлуатаційні витрати.
Використання оцинкованих опор перевірено в ході експлуатації у багатьох країнах світу. Тому підсумуємо і перерахуємо перевага цинкування металевих опор:
ефективне покриття (цинкування дозволяє отримати тонке покриття, яке володіє як бар'єрної, так і електрохімічної функцією на поверхні опори)
економічна доцільність (оцинковані опори дешевші, ніж, наприклад, з нержавіючої сталі);
екологічна чистота (цинкове покриття є екологічно нейтральним, що є дуже важливим питанням на сьогодні)
висока пожежна безпека (оцинковані опори не горючі)
висока сейсмостійкість і стійкість до зовнішніх впливів;
сталь і цинк на 100% придатні для повторного використання.
Проект TSL - це компанія однодумців, яка по праву пишається високою якістю товарів і послуг, доступною вартістю та надійністю пропонованих систем вуличного освітлення. Ви можете переконатися в цьому, відвідавши наш на офіс за адресою: р. Олександрія, Звенигородська шосе, д. 2 і відвідавши наш стенд або виїхати з нашими фахівцями на вже реалізовані проекти і побачити дані системи в ході їх експлуатації. За більш детальною інформацією звертайтесь будь ласка до фахівців за тел. 067-521-29-91, 050-107-11-21.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner